Pranie tapicerki samochodowej

Nasze pojazdy służą nam nie tylko do przemieszczania się, często też przewozimy nimi różne rzeczy, zaczynając od zakupów poprzez wszelkiego rodzaju materiały budowlane itp. Przez co nasza tapicerka narażona jest na zabrudzenia. W dzisiejszych czasach większość z nas dużą część dnia spędza w samochodzie, dlatego tak istotne jest przebywanie w czystym, pachnącym i zadbanym wnętrzu auta. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów, posiadamy w swojej ofercie usługę prania tapicerki samochodowej oraz czyszczenie tapicerki skórzanej.

Usługa ta jest identyczna z praniem tapicerek meblowych, jednak ze względu na liczne elementy elektroniczne należy zwrócić szczególną uwagę aby nie przemoczyć materiału. W samych fotelach umieszczone są często poduszki powietrzne, elementy podgrzewające siedzisko i różnego rodzaju czujniki. Dysponując doświadczeniem oraz profesjonalnym sprzętem jesteśmy w stanie przeprowadzić czyszczenie tapicerki bez uszkodzenia urządzeń elektronicznych.

Warto też wspomnieć o podsufitce, która ze względu na swoją budowę i położenie jest stale poddawana działaniu siły ciężkości. Gdy podsufitka zostanie zmoczona jej ciężar wzrasta, a klej, którym została przymocowana może zostać rozpuszczony. Metoda jaką stosujemy do prania podsufitki to bonnetowanie. W metodzie tej podsufitka nie zostaje przemoczona, a środki do  nie rozpuszczają kleju. Usuniemy zabrudzenia, plamy (z krwi, wina, pisaków, długopisów itp.),kurz, włosy oraz sierść zwierząt domowych.

Czyścimy tapicerkę w:

  • samochodach osobowych,
  • samochodach dostawczych,
  • przyczepach kempingowych,
  • kabinach ciągników siodłowych,
  • busach,
  • autokarach.

Pranie tapicerki samochodowej przeprowadzamy w miejscu zamieszkania lub siedzibie firmy klienta. W ten sposób zaoszczędzają Państwo swój czas. My przyjedziemy pod wskazany adres i wypierzemy tapicerkę podczas gdy Państwo zajmiecie się swoimi obowiązkami. Potrzebujemy jedynie niewielkiej ilości wody oraz dostępu do prądu (odległość do 50m).

Przy praniu tapicerki na życzenie klienta wykonujemy dodatkowe usługi takie jak:

  • ozonowanie
  • usuwanie nieprzyjemnych zapachów.